PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W ZAWADZIE

1. Dziękuję Wam za wszelkie ofiary, które składacie na potrzeby naszej parafii.

2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach Gorzkich Żali i Drodze Krzyżowej.

3. Odwiedziny z posługą sakramentalną u naszych chorych i starszych parafian w sobotę, od godziny 8.00. Swoich podopiecznych proszę zgłosić w zakrystii.

4. W zakrystii są do nabycia świece wielkanocne Caritas tzw. paschaliki.

5. W sobotę, 23 marca, w naszej parafii odbędzie się Wielkopostny Dzień skupienia dla czynnych i emerytowanych nauczycieli. O godz. 12.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św., następnie Msza św. i spotkanie w salkach.

6. W Wielkim Tygodniu w Piekarach Śląskich będzie odgrywane Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych Piekarskiej Bazyliki i na plakacie.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Tomasz Niedziela SDS.

8. W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny uczniów z naszej szkoły oraz przedszkola zaprasza ma kiermasz ciast, z którego cały dochód będzie przeznaczony na rehabilitację młodej mamy, naszej parafianki Michaliny.

9. Kolekta w przyszłą niedzielę na pokrycie kosztów utrzymania naszego cmentarza.

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Przemienienia Pańskiego w Orzeszu, siedziba: Orzesze Zawada, ul. Krasickiego 1.