PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W ZAWADZIE

20 października 2024 r.

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby misyjne Kościoła.
  2. Dziękuję Wam za wszelkie ofiary, które przy różnych okazjach składacie na potrzeby naszej parafii, także za dzisiejsza kolektę.
  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych lub do prywatnego odmawiania Różańca.
  4. W zakrystii można już składać zalecki do modlitwy za naszych zmarłych.
  5. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Przemienienia Pańskiego w Orzeszu, siedziba: Orzesze Zawada, ul. Krasickiego 1.