PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W ZAWADZIE

1. W liturgii przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Kolektę składamy na potrzeby naszej parafii.
  2. Dziękuję Wam za ofiary składane przez Was przy różnych okazjach na potrzeby naszej parafii.

3. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w Uroczystość Bożego Ciała we mszy św. polowej na Urbasówce.
  4. W naszych modlitwach polecajmy Bogu wołanie o powrót pokoju na świecie, zwłaszcza na Ukrainie.

5. Kolekta  w przyszłą niedzielę (26 czerwca) na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Przemienienia Pańskiego w Orzeszu, siedziba: Orzesze Zawada, ul. Krasickiego 1.