PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W ZAWADZIE

1. Serdeczne Bóg zapłać! za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii tak podczas kolekt, jak i za wpłaty na konto parafialne czy wykup cegiełek.
  2. Przestrzegajmy na codzień zasad higieny tak, aby jak najprędzej epidemia się zakonczyła i abyśmy mogli powrócić do pełnej normalności w życiu.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli (25 lipca) na naszą parafię.
  4. Korzystającym z wakacji i urlopów życzę udanego wypoczynku.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Przemienienia Pańskiego w Orzeszu, siedziba: Orzesze Zawada, ul. Krasickiego 1.