PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W ZAWADZIE

1. Serdeczne Bóg zapłać! za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii tak podczas kolekt, jak i wpłaty na konto parafialne czy wykup cegiełek.
  2. Przesttrzegajmy na codzień zasad higieny tak, aby jak najprędzej epidemia się zakonczyła i abyśmy mogli powrócić do pełnej normalności w życiu.
  3. Rozpoczęliśmy adwentowe przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Przypominam, że tradycyjnie I Niedziela Adwentu jest Niedzielą Trzeźwości. Warto podjąć inne adwentowe postanowienia.
  4. W tym roku Roraty dzieci będą przeżywały korzystając z platformy internetowej holyweek.pl. Szczegóły na stronie startowej. Dorosłych zapraszam jednak na Roraty do kościoła. Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  5. W zakrystii można nabywać opłatki wigilijne i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  6. Rodziny, które chciałyby zaprosić kapłana z błogosławieństwem do ich domów, proszone są o zgłoszenie tego u mnie w zakrystii albo telefonicznie. Terminy zostaną ustalone, gdy znana będzie liczba chętnych.
  7. W przyszłą niedzielę po mszach św. przed kościołami w całej Polsce zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie
  8. Kolekta przyszłej niedzieli (6.XII.) na potrzeby naszej parafii.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Przemienienia Pańskiego w Orzeszu, siedziba: Orzesze Zawada, ul. Krasickiego 1.