PARAFII PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
W ZAWADZIE

1. W zakrystii można nabywać wigilijne świece Caritas oraz opłatki.

2. Wszystkich parafian zachęcam do udziału w Roratach: od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 (z wyjątkiem dnia 6 grudnia – o godz. 17.00)

3. Parafia dysponuje pewną pulą bkiletów na "Betlejem w Spodku".

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia Przemienienia Pańskiego w Orzeszu, siedziba: Orzesze Zawada, ul. Krasickiego 1.